Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Club Nokaut Trawniki Skandaliczna Postronność Ochrony

Utworzony przez Lukas, 8 listopada 2009 r. o 22:04
nosiciel napisał:
Jedno słowo a właściwie dwa (RASOWY BURDEL)
haaaha . taka prawda obejżyjcie sobie dokument CZEKAJĄC NA SOBOTĘ . To jest filmik o tym klubie i wgl xdd SZOK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szybka jestes :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wlasnie ogladam film o Waszej dyskotece. Przykro mi patrzec na to wszystko, pojawia sie szczere wspolczucie, mlodzi, nie musicie konczyc na wsi, postarajcie sie znaleźć jakas prace i jakos ulozyc sobie zycie a nie cpac stale
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też oglądałam ten filmik i po prostu żal mi tych ludzi. To nie są głupi ludzie, dać im tylko szanse na rozwój i mieliby wykształcenie. Ale to jest właśnie wiocha, gdzie dzieciakom się wmawia że nie są do nauki tylko do pracy, której zresztą nie ma! Wkurzyło mnie trochę to jak mówili że jest nuda! Jak można się w ogóle nudzić????? Jest tyle rzeczy które można zrobić! Czytać książki, siedzieć w necie, układać puzzle nawet ale coś się robi!! A na wsi jest więcej możliwości na zabicie nudy niż w mieście! Natomiast co do lasek "tańczących"... jak można się tak szmacić????? To już bardziej godne jest żebranie pod kościołem niż rozbieranie się przed grupką małolatów i pozwalanie sobie na obmacywanie i wkładanie łap w c.pe! To już w klubach go-go nie ma takiego kurestwa bo w ekskluzywnych klubach go-go nie można dotykać tancerki!! Nawet podczas prywatnego tańca!! Laska która ma dziecko mówi że umie tańczyć!! Ona w ogóle wie co to jest taniec?? Bo to co ona robi to nie jest taniec tylko kurw.enie się! A widać że z biednej rodziny nie pochodzi bo wygląda schludnie, jest zadbana, a mieszkanie ma ładne, więc o co chodzi? Laska jest zwykłą ku.wą i lubi być ku.wą! Szkoda tego dziecka, jakie wzorce od matki przyjmie??? Dobrze że ten tani burdel zamknęli. Może młodzi się wezmą do nauki, do zdobywania wiedzy i nie będą wysiadywać jak najgorsze żule na przystanku, chlejąc browary!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ana bardzo słuszne spostrzeżenia-podzielam Twoje zdanie. Filmik obejrzałam i to co zobaczyłam i usłyszałam jest żałosane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapomniałam dodać że Ci kolesie co na dyskotece obmacywali te tanie kurewki, również są męskimi dziwkami. Bo jeśli laska się nie szanuje, to nie znaczy że facet też ma się nie szanować i wkładać paluchy w jakąś brudną, zasyfioną pipkę. Są takimi samymi szmaciarzami co te "tańczące" szmaty. Obrzydzenie mnie brało na widok lasek jak i tych kolesi. Syf, brud po prostu BURDEL!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swój swego znajdzie-DNO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie. Tam w filmie pokazywali tych chłopaków, głownych bohaterów. Serce pęka. To są dobrzy ludzie, dobre chłopaki. Inteligentni, mają w sobie to coś i nikt im szansy nie dał! A w mieście by mogli wiele osiągnąć. Dlatego tak strasznie wkurza mnie wiejska mentalność: żadnej nauki, tylko praca, dzieci, dom, stodoła i obora. I tak przez całe życie, aż w pewnym momencie taki człowiek staje i myśli nad swoim życiem i mówi "zmarnowałem życie", mogłem iść do szkoły, być kimś a nie harować jak wół a z tej roboty żadnych sukcesów nie ma a bida jak była tak jest. I taki człowiek zaczyna mocno pić popada w depresję, więc jeszcze więcej pije i kolejny dramat rodzinny. Dramat ludzi z wiosek. Szkoda tych dzieci i młodzieży. Mam sama 25 lat i jak widzę swoich rówieśników w takim stanie to nie to przeraża.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej. to ten nokaut otwarty czy zamkniety bo chcialams ie wybarac,a ze mam dosc duzo km to nie wiem czy jest sens jechac ... ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamykac takie speluny a tych tepakow ze wsi za jaja do traktora hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż nazwa klubu mowi sama za siebie ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marci napisał:
No cóż nazwa klubu mowi sama za siebie ;D
Szkoda ze nie ma obozów i II wojny i nie jestem oficerem SS.Wszyscy by pracowali za miske zupy z pokrzyw.Banda cymbałów.A ta dziwka której wkladano wiele rak w cipe ,czekała by ją sterylizacja i obrzezanie jak w krajach Afrykańskich,ogolił bym ją na łyso i kazał tańczyc hahaha.Szkoda,ze w polsce jest takie zacofanie,jak dojde do władzy to wysiedle wszystkich tępych wiesniaków,menelów z duzych miast,narkomanów z dworców,zagazuje i zwolnią sie miejsca do życia dla normalnych ludzi,budżet państwa sie poprawi bo nie trzeba bedzie placic rent itd.Jedyni spoko kolesie z tego filmu to PIDBULL i Wlasciciel dyskoteki hehehe.O pidbullu jest osobny materiał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogladalem ten film dwokrotnie iczytalem nawet komentaze jego autorow.Sami byli zdziwieni jak weszli do domu tej wielodzietnej biednej rodziny a wszystkie dzieci lezaly isiedzialy z komorkami w rekach i pisaly smsy.Anita ich corka ktora byla narratorem mowila ze maja ziemie.Czy nie mogli sobie wychodowac znodow kilka swin.W kilkutysiecznej gminie nie ma pracy dla fryzjerki i stolarzy? Podejrzewam ze autorzy filmu kupili im ta swinie bo to ciekawy temat(swiniobicie).O tancerce erotycznej wole sie nie wypowiadac.Ciekawe czy ten NOKAUT prosperuje bo zblizaja sie wakacje a okolice Trawnik to region turystyczny.Pozdrawiam Anite z filmu.Ciekawa barwa glosu mogla bys spiewac w jakiejs kapeli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ładny h**
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawajcie na Wnory Wiechy, tam najlepsze Dżmprezy ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://w967.wrzuta.pl/film/79JIj3JXPsD/czekajac_na_sobote cała prawda o Nokaut, Trawnikach, i znudzonym społeczeństwie polskiej wsi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Ela~ napisał:
Szkoda że już Club zamknięty ( Młodzież z Trawnik i okolic teraz nie ma zbytnio gdzie się bawić.. tutaj był najbliższy dla nas club. Teraz tylko KOMETA gdzie jest dośc daleko..i Grand Ziro... do baani ! Okropne miejsce !Podłogi normalnej nie ma ;/ ehh w Nokaucie było przyjemnie i elegancko... muza boska. Teraz są wakacje ..i co teraz ma robić młodzież w letnie sobotniE wieczory.?! Pójść pod sklep i sie upić...albo co gorsza nad jakies jezioro...żeby wynikło z tego jakieś nieszczęście??!!! A tak w NOKAUCIE było bezpiecznie... iludzię chętnie tam przybywali na prawde z dalekich miejscowośći.
wiesniaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Burdel z tego Nokaut był i tyle!!!Byłem tam ku**rwa raz i wiencej niechciałem gołe dupy i cycki na scenie nawet ku*** zapeaszali aby wiesniaki z trawnik mogli sie napatrzec az wreszcie nakrecili dokument Oczekując na Sobote zal z tego nokautu był ze niewiem dobrze ze go zamkneli.Najlepsza dyskoteka to jest KOMETA!! a teraz ci wiesniaki z trawnik boją sie gdzie ruszyc bo im burdelik zamkneli hahah:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łatwo jest pisać o obrzydzeniu... ciekawe czy wy byście dali radę iść chociażby na studia pochodząc z takiej wioski. nie mówcie że jak się chce to można bo niewiele wiecie… jak się nie ma żadnych rozrywek to już się idzie do takiego nokautu… proste…
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No dobra, można iść do nokautu, ale robic takie rzeczy jak oni? Troszkę przesada. Dzisiaj chyba powtarzają ten film na hbo2. Popatrzcie może bardziej na ich otoczenie, a się oburzacie. W takim środowisku naprawdę trudno „wyjść na ludzi”
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...